27 kişi bu ürünü inceliyor.
3 TAKSİT SEÇENEĞİ VE 7 GÜN KOŞULSUZ İADE HAKKI
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

8 Ayar Bilezik

8 ayar bilezik, 8 ayar altın kullanılarak yapılan bir bileziği ifade eder. Altın, saflık oranına göre ölçülen bir değerdir ve 24 ayar altın saf altını temsil ederken, 8 ayar altın ise altının toplam ağırlığının 24'te 8'inin saf altın olduğu bir altın alaşımını ifade eder.

8 ayar altın, daha düşük bir saflık oranına sahip olduğu için diğer metallerle daha yoğun bir şekilde karıştırılmıştır. Bu, bileziğin altın rengini ve parlaklığını azaltabilir. Genellikle 8 ayar altın, dayanıklılığı artırmak için bakır ve diğer alaşım metalleriyle karıştırılır.

Ancak 8 ayar altın bilezikler altın rengi ve parlaklığı azaltmasına rağmen daha uygun bir fiyat aralığına sahiptir. Bu nedenle, bütçesi sınırlı olan kişiler için tercih edilebilirler. 8 ayar altın bilezikler, bazı bölgelerde ve pazarlarda popüler olabilir, ancak altın standartları ve tercihler ülkeye göre değişebilir.

Bilezik seçerken, kişisel tercihlerin yanı sıra tasarım, kalite ve değer gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. 8 ayar bileziklerin genellikle daha düşük değerli olduğunu unutmayın ve alırken güvenilir bir kaynaktan satın almanızı öneririm.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
İndirim Çarkı
100 TL İndirimPAS200 TL İndirimPAS300 TL İndirimPAS400 TL İndirimPAS500 TL İndirimPAS600 TL İndirimPAS
Çarkıfelek
İndirim ve Ücretsiz Kargo fırsatları kazanmak için isim ve e-posta adresinizi doldurun ve çevirin.
Kazandınız!
Hediye çeki kodunuzu kopyalamayı ve ödeme sırasında kullanmayı unutmayınız.
Üzgünüz
1 gün sonra tekrar şansınızı deneyebilirsiniz.
Yükleniyor...