40 kişi bu ürünü inceliyor.
3 TAKSİT SEÇENEĞİ VE 7 GÜN KOŞULSUZ İADE HAKKI
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Altın Bilezik

Altın bilezik, altın malzemeden yapılan ve genellikle bileğe takılan bir takıdır. Altın, değerli bir metal olup, parlak, dayanıklı ve estetik açıdan çekici bir görünüme sahiptir. Bilezikler, farklı altın ayarlarına ve tasarımlara sahip olabilir.

Altın bilezikler çeşitli altın ayarlarında bulunabilir. Ayar, altının saflık oranını ifade eder. 24 ayar altın, saf altını temsil ederken, diğer ayarlar altın ve diğer metallerin karışımını gösterir. Yaygın olarak kullanılan altın ayarları 24, 22, 18, 14 ve 10'dur. Bu ayarlar altının saflık oranını belirtir ve genellikle ayar arttıkça altının saflığı ve değeri artar.

Altın bilezikler farklı tasarımlarda mevcuttur. Bazıları ince ve zarif olabilirken, diğerleri daha geniş ve gösterişli olabilir. Ayrıca, bileziklerde farklı desenler, şekiller, taşlar ve süslemeler bulunabilir. Herkesin zevkine uygun bir bilezik tasarımı bulunabilir.

Altın bilezikler, kişisel tarzı ifade etmek, bir aksesuar olarak kullanmak veya özel bir hediye olarak vermek için popüler bir seçenektir. Farklı altın ayarları ve tasarımları arasında seçim yaparken, bütçe, tercihler ve kalite faktörlerini göz önünde bulundurmanız önemlidir. Ayrıca, güvendiğiniz ve kaliteli bir takı satıcısından alışveriş yapmanız da önemlidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
İndirim Çarkı
100 TL İndirimPAS200 TL İndirimPAS300 TL İndirimPAS400 TL İndirimPAS500 TL İndirimPAS600 TL İndirimPAS
Çarkıfelek
İndirim ve Ücretsiz Kargo fırsatları kazanmak için isim ve e-posta adresinizi doldurun ve çevirin.
Kazandınız!
Hediye çeki kodunuzu kopyalamayı ve ödeme sırasında kullanmayı unutmayınız.
Üzgünüz
1 gün sonra tekrar şansınızı deneyebilirsiniz.
Yükleniyor...