26 kişi bu ürünü inceliyor.
3 TAKSİT SEÇENEĞİ VE 7 GÜN KOŞULSUZ İADE HAKKI
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Altın Pullu Zincir

Altın pullu zincir, üzerinde altın pullar veya diskler bulunan bir takıdır. Bu pullar genellikle altın veya altın kaplamalı olup, zincirin her halkasına veya belirli aralıklarla eklenir. Pullar, zincirin parlaklığını ve görsel çekiciliğini artıran dekoratif unsurlardır.

Altın pullu zincirler, kadınların genellikle boynun etrafına sararak kullanabileceği kolye şeklinde olabilir. Ayrıca bileklikler veya bilezikler olarak da kullanılabilirler. Altın pullu zincirlerin uzunluğu ve kalınlığı, kullanıcının tercihine ve stil beklentilerine bağlı olarak değişebilir.

Bu tür bir takı, özel etkinliklerde veya gece davetlerinde daha şık bir görünüm elde etmek için tercih edilebilir. Altın pullu zincirler, ışığın üzerlerine vurmasıyla parlayan ve dikkat çeken bir görüntü oluşturan altın pullar sayesinde göz alıcı bir görünüm sunabilir.

Altın pullu zincirler, değerli bir metal olan altından yapıldığı için genellikle yüksek bir maddi değere sahiptirler. Ancak, altın kaplama veya daha düşük ayarlı altın kullanıldığında maliyet daha uygun olabilir. Her durumda, altın pullu zincirlerin fiyatı, kullanılan altının kalitesi, ağırlığı ve pazar koşulları gibi faktörlere bağlı olarak değişecektir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
İndirim Çarkı
100 TL İndirimPAS200 TL İndirimPAS300 TL İndirimPAS400 TL İndirimPAS500 TL İndirimPAS600 TL İndirimPAS
Çarkıfelek
İndirim ve Ücretsiz Kargo fırsatları kazanmak için isim ve e-posta adresinizi doldurun ve çevirin.
Kazandınız!
Hediye çeki kodunuzu kopyalamayı ve ödeme sırasında kullanmayı unutmayınız.
Üzgünüz
1 gün sonra tekrar şansınızı deneyebilirsiniz.
Yükleniyor...