22 kişi bu ürünü inceliyor.
3 TAKSİT SEÇENEĞİ VE 7 GÜN KOŞULSUZ İADE HAKKI
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

22 Ayar Bilezik

22 ayar bilezik, genellikle Türkiye'de kullanılan bir bilezik türüdür. Bu bilezikler genellikle 22 ayar (veya bazen 916 saflık) olarak adlandırılan altın kullanılarak yapılır, yani bileziğin içindeki altın miktarı, toplam ağırlığının 22/24'üne denk gelir.

22 ayar bileziklerin yüksek bir altın içeriği olduğu için değeri genellikle yüksektir. Bu tür bileziklerin üzerinde genellikle belirli desenler veya tasarımlar bulunur ve farklı ağırlık ve uzunluklarda üretilebilirler.

Bileziklerin fiyatı, altın fiyatlarına, bileziğin ağırlığına, tasarımına ve bileziği satın alacağınız yerin politikalarına bağlı olarak değişir. Altın fiyatları genellikle günlük olarak dalgalanır, bu nedenle bilezik satın almadan önce güncel altın fiyatlarını kontrol etmek önemlidir.

Bilezik alırken, güvenilir kuyumcuları tercih etmek ve bileziğin saflık belgelerini ve diğer gerekli belgeleri talep etmek önemlidir. Ayrıca, satın aldığınız bileziğin iade ve garanti politikalarını da gözden geçirmeniz önemlidir.

Bilezik alırken kendi bütçenizi, tercihlerinizi ve amaçlarınızı göz önünde bulundurmanız önemlidir. Profesyonel bir kuyumcudan veya finansal danışmandan tavsiye almak da size yardımcı olabilir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
İndirim Çarkı
100 TL İndirimPAS200 TL İndirimPAS300 TL İndirimPAS400 TL İndirimPAS500 TL İndirimPAS600 TL İndirimPAS
Çarkıfelek
İndirim ve Ücretsiz Kargo fırsatları kazanmak için isim ve e-posta adresinizi doldurun ve çevirin.
Kazandınız!
Hediye çeki kodunuzu kopyalamayı ve ödeme sırasında kullanmayı unutmayınız.
Üzgünüz
1 gün sonra tekrar şansınızı deneyebilirsiniz.
Yükleniyor...