18 kişi bu ürünü inceliyor.
3 TAKSİT SEÇENEĞİ VE 7 GÜN KOŞULSUZ İADE HAKKI
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Altın Çeyrekli Bileklik

Çeyrek altınlı bileklik, çeyrek altın adı verilen bir altın sikke veya madeni para ile süslenmiş bir bilekliktir. Çeyrek altın, genellikle Türkiye'de kullanılan ve 22 ayar (veya 916 saflık) altından yapılan bir madeni paradır. Bu bileklikler, çeyrek altının zarif ve değerli görünümünü taşırken, aynı zamanda bir takı olarak kullanılır.

Çeyrek altınlı bilezikler, genellikle altın bileziklerin tasarımına ek olarak çeyrek altınların yerleştirildiği bir şekilde yapılır. Çeyrek altınlar, bilezik üzerindeki halkalara veya kolye benzeri bağlantılara takılarak sabitlenir. Böylece, bileklik altının değerini ve görünümünü vurgulayan özel bir detay sunar.

Bu tür bilezikler, hem erkekler hem de kadınlar için popülerdir. Tasarım ve stil tercihlerine bağlı olarak farklı kalınlıklarda ve uzunluklarda bulunabilirler. Bazıları daha sade ve minimalist bir görünüme sahipken, diğerleri daha gösterişli ve süslü olabilir.

Çeyrek altınlı bilezikler, özel anlamları olan veya hediye amaçlı tercih edilen takılardır. Bilekliği takan kişi için anlamlı bir sembol olabilir veya değerli bir hediye olarak sevdiklere verilebilir.

Çeyrek altınlı bilezikler, altının değerli özelliklerini taşıyan ve aynı zamanda tarihi ve kültürel bir değeri olan bir takı seçeneğidir. Bu tür bilezikler, altının ışıltısını ve değerini bileğinizde taşımanın bir yolu olarak tercih edilebilir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
İndirim Çarkı
100 TL İndirimPAS200 TL İndirimPAS300 TL İndirimPAS400 TL İndirimPAS500 TL İndirimPAS600 TL İndirimPAS
Çarkıfelek
İndirim ve Ücretsiz Kargo fırsatları kazanmak için isim ve e-posta adresinizi doldurun ve çevirin.
Kazandınız!
Hediye çeki kodunuzu kopyalamayı ve ödeme sırasında kullanmayı unutmayınız.
Üzgünüz
1 gün sonra tekrar şansınızı deneyebilirsiniz.
Yükleniyor...