58 kişi bu ürünü inceliyor.
3 TAKSİT SEÇENEĞİ VE 7 GÜN KOŞULSUZ İADE HAKKI

Yaşam Çiçeği Kolyesi Nedir? Ne İşe Yarar?

Tarih: 22.02.2023 03:33
Yaşam Çiçeği Kolyesi Nedir? Ne İşe Yarar?

Yaşam Çiçeği Nedir?

Farklı şekillerde tasvir edilse de yaşam çiçeğinin en dikkat çeken yanı simetrisidir. Dış kısımda büyük bir dairenin olduğu bu mükemmel simetrinin içerisinde de 19 eşit daire vardır. Dış daire ile birlikte toplam 20 daireden oluşur. Her bir daire birbirine geçmiş olarak dizayn edilmiştir. Merkezden dışa doğru açılan çemberlerin de kendine has anlamları vardır. Merkezden başlayan ilk yedi çember, dünyanın yedi günde oluştuğuna vurgu yapar. Simgede yer alan ve birbirine bağlanan daireler, iki kişi arasındaki güçlü sevgi bağını yansıtır. Tek bir merkezden yayılarak büyüyen daireler ise yaşamın bir süreç olduğunu insanlara aktarır. Bir çiçeği de andıran bu sembol, aksesuarların yanı sıra mücevherlerde, eşyalarda ve dövmelerde de görülmeye başlanmıştır. Anlamının her geçen gün yaygınlaşması ve sembolün göze hoş gelmesi nedeniyle dikkatleri çeken bir simge haline gelmiştir.

 

 

 

Yaşam Çiçeği Kolyesi Ne İşe Yarar?

Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olan yaşam çiçeği kolyesi, birlikte sonsuza kadar bir hayat sürmeyi isteyenlerin tercih ettiği aksesuarlardandır. Manevi anlamlarla yüklü kolyeler, aydınlık yollara birlikte adım atma inancını yansıtır. İnsana enerji kattığına inanılması nedeniyle günümüz aksesuarlarında öne çıkan sembollerdendir. Altın, gümüş ve çeşitli malzemelerden yapılmasıyla daha da ön plana çıkar. Yaşam çiçeği kolyesi anlamı duygularla yüklü olduğu için özel günlerin yanı sıra günlük yaşamda da kullanılır. Kelimelerle anlatılamayacak duyguların tek bir sembole yüklenerek başkalarına hediye edilmesi ise o anın değerini artırır. Aynı zamanda şık bir aksesuar olarak kullanıldığında kombinlerin tamamlayıcısı haline gelir. Tarzınızı yansıtan renkli kolyeler ile her ortamda gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

 

 

 

Yaşam Çiçeği Kolyesi Faydaları

Kötü enerjiyi uzaklaştırdığına inanılan yaşam çiçeği, kolyeler ile birlikte görsel bir bütünlük yakalar. Günün her anında pozitif enerjiyi çekmenize yardımcı olması sayesinde yaşamınızı güzelleştirmenize katkı sağlar. Kolye gibi diğer aksesuarlarla birlikte kullanıldığında uyumuyla dikkat çeker. Farkındalığı artırdığına ve düzenli kullanımda ruh halini düzenlediğine inanılan yaşam çiçeği kolyeleri, her insanın uğurlu bir destekçisidir. Birçok medeniyette yer edinen bu sembol hayatın düzenini bir simge içerisinde gizlemeyi başarır. Ayrıca farklı bir tarzı ve anlamı olmasından dolayı kadınların beğenisini kazanır. Siz de hayatınıza değer katmak veya anlamlı bir hediye vermek için yaşam çiçeği kolyesinin manevi gücünden yararlanabilirsiniz.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...